Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Jago Fett a Boba Fett

Jango Fett a Boba Fett
 
 

 Jango Fett

 

zdroj

Tento námezdní lovec se na přání Darth Tyranuse - hraběte Dooku stal předlohou pro tajnou armádu klonů. Jako odměnu si vyžádal jednoho klona pro sebe.V bitvě na Geonosis byl zabit mistrem Windu.

 

 zbraně

 


 

Boba Fett

 

 

zdroj

Žádný jiný lovec lidí nemá větší reputaci než Boba Fett. Přesto se o něm ví méně než o většině jeho méně úspěšných konkurentů. Fetta každý pozná podle helmy a brnění obávaných Mandalorských válečníků. Neexistuje však žádný důkaz, svědčící o tom že by Fett mezi Mandalorieny kdy patřil. Pravděpodobně toto brnění nosí, proto aby byl snadno identifikovatelný a také protože skýtá mnoho výhod.

Boba Fett je především lovec lidí a žoldák. Je schopen za  správnou cenu chytit nebo zabít kohokoliv. Je to samotář, pracuje výhradně sám i když jeden čas byl spojen s Dengarem. Moc toho nenamluví radši jedná. Je velmi inteligentní a jedná sebejistě. Jeho chladný, skoro až strojový přístup z něj činí nejobávanějšího a nejrespektoavnějšího lovce lidí v Galaxii. Pracoval jak pro Jabba Hutta a také pro Impérium. Je obllíben Darth Vaderem a Vader ho velmi respektuje což je velmi zvláštní neboť Vadera málo kdo potěší a je známý tím že popravuje vlastní admirály i za malé chyby.

Fett útočí vždy ve chvílích kdy to jeho oběti nejméně čekají. Nikdy si nepotrpěl na ukázku hrubé síly, útočí za dne, dává si na čas a vybírá čas útoku dle své úvahy. Oběti často vůbec netuší kdo je pronásleduje.

Součástí jeho výzbroje je raketový baťoh na zádech, infračervené hledí v helmě a sensory zlepšující sluch a pod. Dále malý laserový kanón a malé rakety, které má na předloktí. Cestuje lodí Slave I, která je vybavena velmi kvalitními sensory, zbraňovými systémy a také prostorem s klecemi pro uvěynění lovených lidí.

Fettovi se podařilo chytit Hana a dovézt ho Jabbovi. To však provázelo spousta nepříjemností neboť ostatní lovci lidí se proti němu spojili a snažili se mu Sola sebrat. Při pokusu popravit Hana, Luka a Chewieho u Sarlacca byl Fett vržen do vnitřností Sarlacca. Odtamtud se mu podařilo později uniknout s pomocí Dengara a dál pokračuje ve svém řemesle.

 

 

 zbraně

 


 


 

TOPlist